ANASAYFA      HAKKIMIZDA      KOLEKSİYON      ÖZEL PROJE      MAĞAZALAR      İLETİŞİM

 
 

 
 

 

OTURMA GRUPLARI
 
   
YEMEK ODASI
 
   
YATAK ODASI
 
 
NEDEN KERVAN ?
   

1984 yılının son çeyreğinde kurulan KERVAN MOBİLYA yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Piyasadaki arz talebini iyi şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Mobilyada MODERN-AVANGARD-KLASİK müşterilerine özel projelerle destek veren KERVAN MOBİLYA butik çalışarak müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaktadır. Bunların yanı sıra RESTAURANT- CAFEBAR-LOBİ çalışmaları da sunmaktadır.

Günümüz şartlarında reklam alanında büyük dizilere Sponsor olan KERVAN MOBİLYA (Sırat-Öyle Bir Geçer Zaman Ki-Küçük Sırlar) dizilerinde evinize kadar girmektedir.

Müşterilerine mimari sunum hazırlayarak Autocad-3d Max-V Ray çalışmalarıyla müşteriye ev konseptini sunmanın yanı sıra görsel bir Show hazırlanıyor.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında, özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güçle yarınlara umutla bakan KERVAN MOBİLYA her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.